رسالت و اهداف

 

رسالت ( مأموریت ):

رسالت برنامه آموزشی جامع پرستاری تربیت دانش آموختگانی است که با تکیه بر دانش روز، مهارت و کارآمدی، ایمان و تعهد، دلسوزی و مهربانی ، اخلاق حرفه ای و برقراری ارتباطات موثر حرفه ای ، مراقبت های پرستاری مورد نیاز آحاد جامعه را در کلیه سطوح از پیشگیری تا بازتوانی با استفاده از ابزار های استاندارد و بهره گیری از تکنولوژی جدید و به روز ارائه کند.

دورنما( چشم انداز):

برنامه های جامع آموزشی دانشکده پرستاری (پایه تا تحصیلات تکمیلی) طی ده سال آینده همگام با نیاز های در حال تغییر جامعه بتواند استاندارد های ملی و بین المللی آموزش پرستاری را کسب نماید بطوریکه دانش آموختگان پرستاری بتوانند جایگاه حرفه ای و موثری در ارائه مراقبت ها در کلیه سطوح سلامت از پیشگیری تا بازتوانی در نظام عرصه خدمات سلامت  کشور ایفا نمایند و با ارائه خدمات اثربخش مسیر پیشرفت سطح سلامت آحاد جامعه و ارتقاء کیفیت زندگی مردم را فراهم سازد. لذا  انتظار می رود  دانشکده پرستاری در آینده یکی از دانشکده ها مطرح در سطح ملی باشد.

اهداف و پیامد های مورد انتظار :     

*دانش آموختگان در تعیین نیازهای مراقبتی، حمایتی وآموزشی سلامت مددجویان در قالب تشخیص های پرستاری با رویکرد پژوهش محور توانمند گردند.

* دانش آموختگان توانایی لازم در برقراری ارتباط مناسب و موثر حرفه ای با بیماران ، همراهان بیماران و خانواده ها وسایر اعضاء تیم سلامت را داشته باشند.

*دانشکده در تدوین برنامه ها و آ موزش پرستاری تعالی اخلاقی، اعتلای فرهنگ اسلامی، رشدمعنوی، پیشرفت متوازن که زمینه ساز رشد دانشجویان است را همواره مورد تایید قرارمی دهد.

* دانش آموختگان قادر باشند به منظور رفع مشکلات و ارتقاء سلامت مددجویان در همه رده های سنی و عرصه های مختلف مراقتبی همواره برنامه مراقبت سلامت مبتنی بر فرایند پرستاری را تدوین، اجرا و ارزشیابی نمایند.

*به منظور داشتن دانش حرفه ای روزآمد و ارائه خدمات براساس شرایط واقعی زیستی، روانی، اجتماعی و معنوی دانش آموختگان به سمت یاد گیرنده مادام العمر هدایت شوند.

 

 

آدرس: یاسوج - خیابان شهیدجلیل - پردیس آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تلفن: 07433234115
لینک های مرتبط:
آمار بازدیدکنندگان:

بازدید کنندگان آنلاین:3
بازدید امروز سایت:88
بازدید این صفحه:615
تعداد کل بازدید:527333
خدمات فناوری اطلاعات:

تغییر رمز VPN
سرور فایل و برنامه دانشگاه
وب سایت های دانشگاه
Off Campus
اتوماسیون اداری
سامانه ها:

آزمون اسکی

سامانه نوید

سامانه سما

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشکده ی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج است.
طراحی و توسعه در اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات 2020